Philips 27M2N3200NF herní monitor 27'
Skladem 2 ks
EAN: 8721038004274
Záruka: 24
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
HDMI, DisplayPort
Rozměry (V x Š x H)
463 mm (V), 616 mm (Š), 216 mm (H)
Hmotnost (kg)
3,72 kg
Třída zařízení
Herní
Rozlišení displeje
1920 x 1080 (Full HD)
Velikost displeje
27"
Typ displeje
IPS
Maximální obnovovací frekvence displeje
144 Hz
Standardy HDR
HDR10
Poměr stran
16:9
Odezva displeje
4 ms
Jas displeje
300 cd/m2
Montáž na zeď
Ano
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Počet HDMI
1x
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Úhel vertikálního pohledu [°]
178°
Energetická třída
E
Počet DisplayPortů
1x DP
Typická spotřeba (W)
21,6 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Velikost displeje zařízení
27"