Philips M-line 27M2N3201PL/00 herní monitor 27'
Skladem 1 ks
EAN: 8721038007732
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Barva
Bílá
Základní barva
Bílá
Drátová připojení
HDMI 2.0, HDMI, DisplayPort
Rozměry (V x Š x H)
195 mm (V), 462 mm (Š), 614 mm (H)
Hmotnost (kg)
3,92 kg
Obsah balení
DisplayPort kabel, HDMI kabel
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
0
Třída zařízení
Firemní
Reproduktor
Ne
Rozlišení displeje
1920 x 1080 (Full HD)
Velikost displeje
27"
Maximální obnovovací frekvence displeje
260 Hz
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Dotykový displej
Ne
Materiál konstrukce
Plast + Kov
Standardy HDR
HDR10
Technologie synchronizace
Adaptive Sync, NVIDIA G-SYNC
Povrch displeje
Antireflexní
Odezva displeje
1 ms
Jas displeje
300 cd/m2
Statický kontrast (:1)
1000:1
Výškově nastavitelný
Rozměr pro VESA držák
100x100
Podporované barvy (mil.)
16,7
Počet HDMI
1x
Nabíjení přes USB-C PD
Typ záruky
Pick-up & Exchange
1x DP
Výbava monitoru
Flicker reduction, Blue light reduction
Webkamera
Barevná hloubka
8 bit
Pivot
VESA DisplayHDR™
Ano
Otočný
Typická spotřeba (W)
21 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Maximální výkon Power Delivery
0 W
Velikost displeje zařízení
27"