Philips M-line 24M2N3201PL/00 herní monitor 24'
Skladem 1 ks
EAN: 8721038007756
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Barva
Bílá
Základní barva
Bílá
Drátová připojení
DisplayPort, HDMI, HDMI 2.0
Rozměry (V x Š x H)
195 mm (V), 433 mm (Š), 540 mm (H)
Hmotnost (kg)
3,14 kg
Obsah balení
DisplayPort kabel, HDMI kabel
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
0
Třída zařízení
Firemní
Reproduktor
Ne
Rozlišení displeje
1920 x 1080 (Full HD)
Velikost displeje
24"
Typ displeje
IPS
Maximální obnovovací frekvence displeje
260 Hz
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Dotykový displej
Ne
Materiál konstrukce
Plast + Kov
Standardy HDR
HDR10
Technologie synchronizace
NVIDIA G-SYNC, Adaptive Sync
Povrch displeje
Antireflexní
Poměr stran
16:9
Odezva displeje
1 ms
Jas displeje
300 cd/m2
Statický kontrast (:1)
1000:1
Výškově nastavitelný
Rozměr pro VESA držák
100x100
Podporované barvy (mil.)
16,7
Počet HDMI
1x
Nabíjení přes USB-C PD
Typ záruky
Pick-up & Exchange
Energetická třída
D
Počet DisplayPortů
1x DP
Výbava monitoru
Flicker reduction, Blue light reduction
Webkamera
Barevná hloubka
8 bit
Pivot
VESA DisplayHDR™
Ano
Otočný
Typická spotřeba (W)
14 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Maximální výkon Power Delivery
0 W
Velikost displeje zařízení
24"