Philips 34E1C5600HE zakřivený monitor 34'
Skladem 1 ks
EAN: 8712581783464
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
USB Hub, HDMI, DisplayPort
Rozměry (V x Š x H)
557 mm (V), 808 mm (Š), 281 mm (H)
Hmotnost (kg)
9,29 kg
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
4
Třída zařízení
Firemní
Typ rychlonabíjení
Power Delivery
Typ displeje
VA
Stereo reproduktory
Ano
Maximální obnovovací frekvence displeje
100 Hz
Počet USB 3.1/3.2 Type-C
1
Dotykový displej
Ne
Technologie synchronizace
Adaptive Sync
Povrch displeje
Matný
Poměr stran
21:9
Odezva displeje
4 ms
Jas displeje
300 cd/m2
Statický kontrast (:1)
3000:1
Výškově nastavitelný
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Podporované barvy (mil.)
16,7
Počet HDMI
1x
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Úhel vertikálního pohledu [°]
178°
Nabíjení přes USB-C PD
Počet DisplayPortů
1x DP
Výbava monitoru
Flicker reduction, Blue light reduction, Obraz v obraze (PIP/PBP)
Webkamera
Pivot
Ne
Otočný
Typ konstrukce displeje
Prohnutý
Maximální výkon Power Delivery
65 W
Typ připojení
USB-A, 3,5 mm
Velikost displeje zařízení
34"