Samsung The Frame QE65LS03F QLED smart TV 65"
Popis a parametry
Barva
Černá
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
869 mm (V), 1 457 mm (Š), 261 mm (H)
Hmotnost (kg)
22,8 kg
Funkce
Typ displeje
QLED
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
400 x 300
Počet HDMI
4x
Energetická třída
G
Počet USB-A
2x
Počet USB-C
1x
Typická spotřeba (W)
108 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
65"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
165 cm
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
832 mm (V) x 1 457 mm (Š) x 25 mm (H)
Chytré funkce
HbbTV, Ovládání hlasem, ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
3840 x 2160 (4K UHD)