Samsung The Frame QE55LS03F QLED smart TV 55"
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
743 mm (V), 1 238 mm (Š), 228 mm (H)
Hmotnost (kg)
17,3 kg
Funkce
Typ displeje
QLED
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync
2x
Počet USB-C
1x
Typická spotřeba (W)
82 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
55"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
140 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
709 mm (V) x 1 238 mm (Š) x 25 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)