Samsung The Frame QE50LS03F QLED smart TV 50"
Popis a parametry
Barva
Černá
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
679 mm (V), 1 124 mm (Š), 228 mm (H)
Hmotnost (kg)
12,2 kg
Rozlišení displeje
3840 x 2160 (4K UHD)
Typ displeje
QLED
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
200x200
Počet HDMI
4x
Energetická třída
G
Počet USB-A
2x
Počet USB-C
1x
Typická spotřeba (W)
69 W
Obnovovací frekvence
60 Hz
Uhlopříčka v "
50"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
127 cm
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
645 mm (V) x 1 124 mm (Š) x 25 mm (H)
Chytré funkce
HbbTV, Ovládání hlasem, ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
3840 x 2160 (4K UHD)