Samsung The Frame Neo QE75LS03F QLED smart TV 75"
Skladem 1 ks
EAN: 8806097108856
Záruka: 24
Výrobce: SAMSUNG
Popis a parametry
Barva
Černá
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
995 mm (V), 1 659 mm (Š), 320 mm (H)
Hmotnost (kg)
30,9 kg
Funkce
Herní režim
Rozlišení displeje
3840 x 2160 (4K UHD)
Typ displeje
Neo QLED
Stereo reproduktory
Ano
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Operační systém
Tizen
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
400 x 300
Počet HDMI
3x
Energetická třída
G
Počet USB-A
1x
Počet USB-C
1x
Typická spotřeba (W)
196 W
Rovný
Prohnutý
Ne
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
75"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
190 cm
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Zpětný přenos zvuku (HDMI)
eARC
Rok vydání televize
2025
Aplikace a služby
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
965 mm (V) x 1 658 mm (Š) x 27 mm (H)
Chytré funkce
HbbTV, Ovládání hlasem, ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Herní režim
Typ připojení
Bluetooth
Rozlišení displeje zařízení
3840 x 2160 (4K UHD)