Samsung OLED smart TV QE83S90F 83"
Skladem 1 ks
EAN: 8806097090984
Popis a parametry
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
1 134 mm (V), 1 850 mm (Š), 360 mm (H)
Hmotnost (kg)
39,4 kg
Typ displeje
OLED
Rozměr pro VESA držák
400 x 300
Energetická třída
F
Typická spotřeba (W)
150 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
83"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
211 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
1 062 mm (V) x 1 850 mm (Š) x 45 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)