Samsung OLED smart TV QE77S85F 77"
Skladem 1 ks
EAN: 8806095995311
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
1 060 mm (V), 1 721 mm (Š), 330 mm (H)
Hmotnost (kg)
28,8 kg
Typ displeje
OLED
Rozměr pro VESA držák
400 x 300
Energetická třída
F
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
122 W
Obnovovací frekvence
120 Hz
Uhlopříčka v "
77"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
196 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
991 mm (V) x 1 721 mm (Š) x 34 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)