Samsung OLED smart TV QE65S90F 65"
Skladem 2 ks
EAN: 8806097090960
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
896 mm (V), 1 444 mm (Š), 265 mm (H)
Hmotnost (kg)
20,4 kg
Typ displeje
OLED
Rozměr pro VESA držák
300 x 200
Typická spotřeba (W)
89 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
65"
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
831 mm (V) x 1 444 mm (Š) x 40 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)