Samsung OLED smart TV QE55S95F 55"
Skladem 3 ks
EAN: 8806097078784
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
771 mm (V), 1 225 mm (Š), 268 mm (H)
Hmotnost (kg)
23,9 kg
Funkce
Typ displeje
OLED
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
400 x 300
Počet USB-A
3x
Typická spotřeba (W)
110 W
Obnovovací frekvence
165 Hz
Uhlopříčka v "
55"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
138 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
706 mm (V) x 1 225 mm (Š) x 11 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)