Samsung OLED smart TV QE55S90F 55"
Skladem 5 ks
EAN: 8806097090953
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
773 mm (V), 1 225 mm (Š), 265 mm (H)
Hmotnost (kg)
15,9 kg
Funkce
Typ displeje
OLED
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
300 x 200
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
80 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
55"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
138 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
708 mm (V) x 1 225 mm (Š) x 40 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)