SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:2.1; DP počet:1; DP verze:1.4.... více
Běžná cena: 13 490  (-12%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 10619809
EAN: 8806097910381
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: SAMSUNG
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
Jack 3,5 mm výstup
Výbava
VESA montáž
Výbava
Pivot
Nastavitelná výška
Výškově stavitelný
G-Sync
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
OLED
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
10
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
3,8
Jas (cd/m2)
200