Samsung 8K Neo QLED smart TV QE65QN900F 65"
Skladem 1 ks
EAN: 8806097068372
Záruka: 24
Výrobce: SAMSUNG
Popis a parametry
Barva
Titanová
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
867 mm (V), 1 455 mm (Š), 257 mm (H)
Hmotnost (kg)
25,9 kg
Funkce
Herní režim
Rozlišení displeje
7680 x 4320
Typ displeje
Neo QLED
Stereo reproduktory
Ano
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Operační systém
Tizen
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
400 x 300
Počet HDMI
4x
Energetická třída
G
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
152 W
Rovný
Prohnutý
Ne
Obnovovací frekvence
165 Hz
Uhlopříčka v "
65"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
165 cm
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Zpětný přenos zvuku (HDMI)
eARC
Rok vydání televize
2025
Aplikace a služby
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
830 mm (V) x 1 455 mm (Š) x 38 mm (H)
Chytré funkce
HbbTV, Ovládání hlasem, ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Herní režim
Typ připojení
Bluetooth
Rozlišení displeje zařízení
7680 x 4320