Samsung 4K Neo QLED smart TV QE85QN80F 85"
Skladem 1 ks
EAN: 8806095995502
Záruka: 24
Výrobce: SAMSUNG
Popis a parametry
Barva
Titanová
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
1 138 mm (V), 1 893 mm (Š), 367 mm (H)
Hmotnost (kg)
42,2 kg
Funkce
Herní režim
Rozlišení displeje
3840 x 2160 (4K UHD)
Typ displeje
Neo QLED
Stereo reproduktory
Ano
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Operační systém
Tizen
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
600x400
Počet HDMI
4x
Energetická třída
F
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
155 W
Rovný
Prohnutý
Ne
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
85"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
216 cm
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Zpětný přenos zvuku (HDMI)
eARC
Rok vydání televize
2025
Aplikace a služby
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
1 083 mm (V) x 1 893 mm (Š) x 48 mm (H)
Chytré funkce
HbbTV, Ovládání hlasem, ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Herní režim
Typ připojení
Bluetooth
Rozlišení displeje zařízení
3840 x 2160 (4K UHD)