Samsung 4K Neo QLED smart TV QE85QN70F 85"
Skladem 1 ks
EAN: 8806095917023
Popis a parametry
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
1 144 mm (V), 1 902 mm (Š), 367 mm (H)
Hmotnost (kg)
42,3 kg
Typ displeje
Neo QLED
Rozměr pro VESA držák
600x400
Energetická třída
E
Typická spotřeba (W)
127 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
85"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
216 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
1 087 mm (V) x 1 902 mm (Š) x 27 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)