Samsung 4K Neo QLED smart TV QE75QN90F 75"
Skladem 1 ks
EAN: 8806095995830
Popis a parametry
Barva
Titanová
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
1 017 mm (V), 1 670 mm (Š), 301 mm (H)
Hmotnost (kg)
39,7 kg
Typ displeje
Neo QLED
Rozměr pro VESA držák
400x400
Energetická třída
E
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
101 W
Obnovovací frekvence
165 Hz
Uhlopříčka v "
75"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
189 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
957 mm (V) x 1 670 mm (Š) x 28 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)