Samsung 4K Neo QLED smart TV QE75QN85F 75"
Skladem 1 ks
EAN: 8806097051596
Záruka: 24
Výrobce: SAMSUNG
Popis a parametry
Barva
Titanová
Bezdrátová připojení
AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem, Wi-Fi
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
USB 2.0 A, HDMI, HDMI 2.1, RJ-45 (Ethernet)
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
1 013 mm (V), 1 670 mm (Š), 332 mm (H)
Hmotnost (kg)
33,9 kg
Funkce
Herní režim
Rozlišení displeje
3840 x 2160 (4K UHD)
Typ displeje
Neo QLED
Stereo reproduktory
Ano
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Operační systém
Tizen
Standardy HDR
HDR10+, HDR10
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
400x400
Počet HDMI
4x
Energetická třída
F
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
166 W
Rovný
Prohnutý
Ne
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
75"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
189 cm
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Zpětný přenos zvuku (HDMI)
eARC
Rok vydání televize
2025
Aplikace a služby
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
958 mm (V) x 1 670 mm (Š) x 47 mm (H)
Chytré funkce
ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč, Ovládání hlasem, HbbTV
Herní režim
Typ připojení
Bluetooth
Rozlišení displeje zařízení
3840 x 2160 (4K UHD)