Samsung 4K Neo QLED smart TV QE55QN90F 55"
Skladem 2 ks
EAN: 8806095995427
Záruka: 24
Výrobce: SAMSUNG
Popis a parametry
Barva
Titanová
Bezdrátová připojení
AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem, Wi-Fi
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
USB 2.0 A, HDMI, HDMI 2.1, RJ-45 (Ethernet)
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
768 mm (V), 1 227 mm (Š), 237 mm (H)
Hmotnost (kg)
20,6 kg
Funkce
Herní režim
Rozlišení displeje
3840 x 2160 (4K UHD)
Typ displeje
Neo QLED
Stereo reproduktory
Ano
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Operační systém
Tizen
Standardy HDR
HDR10+, HDR10
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
200x200
Počet HDMI
4x
Energetická třída
F
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
76 W
Rovný
Prohnutý
Ne
Obnovovací frekvence
165 Hz
Uhlopříčka v "
55"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
138 cm
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Zpětný přenos zvuku (HDMI)
eARC
Rok vydání televize
2025
Aplikace a služby
Aplikace a služby
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
706 mm (V) x 1 227 mm (Š) x 27 mm (H)
Chytré funkce
ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč, Ovládání hlasem, HbbTV
Chytré funkce
HbbTV, Ovládání hlasem, ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Herní režim
Typ připojení
Bluetooth
Rozlišení displeje zařízení
3840 x 2160 (4K UHD)