Samsung 4K Neo QLED smart TV QE55QN85F 55"
Skladem 3 ks
EAN: 8806097051589
Popis a parametry
Barva
Titanová
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
761 mm (V), 1 228 mm (Š), 247 mm (H)
Hmotnost (kg)
18 kg
Energetická třída
F
Typická spotřeba (W)
110 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
55"
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
706 mm (V) x 1 228 mm (Š) x 46 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)