Samsung 4K Neo QLED smart TV QE55QN80F 55"
Skladem 1 ks
EAN: 8806095995540
Popis a parametry
Barva
Titanová
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
764 mm (V), 1 228 mm (Š), 248 mm (H)
Hmotnost (kg)
17,2 kg
Energetická třída
F
Typická spotřeba (W)
76 W
Obnovovací frekvence
144 Hz
Uhlopříčka v "
55"
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
706 mm (V) x 1 228 mm (Š) x 47 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)