Samsung 4K Neo QLED smart TV QE50QN90F 50"
Skladem 1 ks
EAN: 8806095995816
Popis a parametry
Barva
Titanová
Základní barva
Stříbrná
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
705 mm (V), 1 114 mm (Š), 220 mm (H)
Hmotnost (kg)
17,6 kg
Funkce
Typ displeje
Neo QLED
HDR10, HDR10+
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
200x200
Počet USB-A
2x
Typická spotřeba (W)
60 W
Obnovovací frekvence
165 Hz
Uhlopříčka v "
50"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
125 cm
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
644 mm (V) x 1 114 mm (Š) x 27 mm (H)
3840 x 2160 (4K UHD)