Samsung 4K LED Smart TV UE55U8072F 55"
Skladem 3 ks
EAN: 8806097067603
Záruka: 24
Výrobce: SAMSUNG
Popis a parametry
Barva
Černá
Bezdrátová připojení
AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem, Wi-Fi
Základní barva
Černá
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), USB 2.0 A, HDMI 2.1, HDMI
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Rozměry (V x Š x H)
759 mm (V), 1 225 mm (Š), 199 mm (H)
Rozlišení displeje
3840 x 2160 (4K UHD)
Typ displeje
LED
Stereo reproduktory
Ano
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Operační systém
Tizen
Montáž na zeď
Rozměr pro VESA držák
200x200
Počet HDMI
3x
Energetická třída
G
Počet USB-A
1x
Typická spotřeba (W)
79 W
Rovný
Prohnutý
Ne
Obnovovací frekvence
60 Hz
Uhlopříčka v "
55"
Smart TV
Uhlopříčka v cm
138 cm
TV tuner
DVB-T2CS2
Zpětný přenos zvuku (HDMI)
eARC
Rok vydání televize
2025
Aplikace a služby
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
708 mm (V) x 1 225 mm (Š) x 77 mm (H)
Chytré funkce
ECO mode, HbbTV, Ovládání gesty, Ovládání hlasem, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Herní režim
Ne
Základní hotelový mód
Typ připojení
Bluetooth
Rozlišení displeje zařízení
3840 x 2160 (4K UHD)