Philips MT IPS LED 27" 27M2N3201A/00 - IPS panel, 1920x1080, 2xHDMI, DP, repro, pivot
Použití:Herní; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):1.... více
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1681386
EAN: 8721038001693
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
G-Sync
FreeSync
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
5,82
Jas (cd/m2)
300