Philips MT 27" 27M2N3800A - 3840x2160,Fast IPS,160Hz,2xHDMI,1xDP,USBhub,Repro,Pivot
Použití:Herní; Rozlišení displeje:3840x2160 (4K UHD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, Pivot, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):0.5; Barevná hloubka (bit):8.... více
Ihned k odeslání
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1681384
EAN: 8721038004298
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
G-Sync
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Pivot
Energetická třída
F
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
320
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
0,5
Hmotnost (kg)
5,6
Jas (cd/m2)
400