Philips 27E2N2500 monitor 27'
Skladem 1 ks
EAN: 8721038004472
Záruka: 24
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Philips 27E2N2500 monitor 27'
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
HDMI, DisplayPort
Rozměry (V x Š x H)
454 mm (V), 616 mm (Š), 200 mm (H)
Hmotnost (kg)
3,22 kg
Rozlišení displeje
2560 x 1440 (QHD)
Velikost displeje
27"
Typ displeje
IPS
Maximální obnovovací frekvence displeje
120 Hz
Povrch displeje
Antireflexní
Poměr stran
16:9
Odezva displeje
1 ms
Jas displeje
300 cd/m2
Montáž na zeď
Ano
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Počet HDMI
1x
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Úhel vertikálního pohledu [°]
178°
Energetická třída
C
Počet DisplayPortů
1x DP
Typická spotřeba (W)
23 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Velikost displeje zařízení
27"