Philips 27E1N5600HE monitor 27'
Skladem 1 ks
EAN: 8712581783426
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Drátová připojení
HDMI, USB Hub
Rozměry (V x Š x H)
524 mm (V), 614 mm (Š), 212 mm (H)
Hmotnost (kg)
6,57 kg
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
4
Třída zařízení
Firemní
Rozlišení displeje
2560 x 1440 (QHD)
Velikost displeje
27"
Maximální obnovovací frekvence displeje
75 Hz
Počet USB 3.1/3.2 Type-C
1
Povrch displeje
Matný
Odezva displeje
1 ms
Jas displeje
300 cd/m2
Statický kontrast (:1)
1000:1
Výškově nastavitelný
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Podporované barvy (mil.)
16,7
178°
Nabíjení přes USB-C PD
Počet DisplayPortů
1x DP
Výbava monitoru
Flicker reduction, Blue light reduction
Webkamera
Ne
Výkon USB Power Delivery
až 65 W
Barevná hloubka
8 bit
Pivot
Otočný
Typ konstrukce displeje
Maximální výkon Power Delivery
65 W
Typ připojení
3,5 mm, USB-C
Velikost displeje zařízení
27"