Philips 27E1N1900AE/00 monitor 27'
Skladem 1 ks
EAN: 8712581805791
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
USB Hub, HDMI 2.0
Rozměry (V x Š x H)
366 mm (V), 613 mm (Š), 54 mm (H)
Hmotnost (kg)
5,97 kg
Obsah balení
Kabel HDMI, kabel USB-C na USB-C, napájecí kabel
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
2
Třída zařízení
Firemní
Reproduktor
Ano
Rozlišení displeje
3840 x 2160 (4K UHD)
Velikost displeje
27"
Typ displeje
IPS
Stereo reproduktory
Ano
Maximální obnovovací frekvence displeje
60 Hz
HDR (High Dynamic Range)
Počet USB 3.1/3.2 Type-C
1
Dotykový displej
Ne
Standardy HDR
HDR10
Technologie synchronizace
Adaptive Sync
Povrch displeje
Antireflexní
Poměr stran
16:9
Odezva displeje
4 ms
Jas displeje
350 cd/m2
Statický kontrast (:1)
1000:1
Výškově nastavitelný
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Podporované barvy (mil.)
1070
Barevná škála
1,07B 10bit (8bit + Hi-FRC)
Počet HDMI
2x
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Úhel vertikálního pohledu [°]
178°
Rozteč bodů
0,1554 mm
Nabíjení přes USB-C PD
Energetická třída
F
Výbava monitoru
Flicker reduction, Blue light reduction
Barevná hloubka
10 bit
Pivot
Ne
Otočný
Typická spotřeba (W)
26,97 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Typ připojení
USB-C, USB-A, 3,5 mm
Velikost displeje zařízení
27"