Philips 27E1N1600AE monitor 27'
Skladem 3 ks
EAN: 8712581804442
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Drátová připojení
USB Hub, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
483 mm (V), 617 mm (Š), 220 mm (H)
Hmotnost (kg)
5,75 kg
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
1
Třída zařízení
Firemní
Reproduktor
Ano
Rozlišení displeje
2560 x 1440 (QHD)
Velikost displeje
27"
Typ displeje
IPS
Stereo reproduktory
Ano
Maximální obnovovací frekvence displeje
100 Hz
HDR (High Dynamic Range)
Počet USB 3.1/3.2 Type-C
1
Dotykový displej
Ne
Povrch displeje
Antireflexní
Odezva displeje
4 ms
Jas displeje
350 cd/m2
Statický kontrast (:1)
1500:1
Výškově nastavitelný
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Podporované barvy (mil.)
16,7
Barevná škála
16,7 mln 8bit
178°
Energetická třída
E
Počet DisplayPortů
0x DP
Výbava monitoru
Flicker reduction, Blue light reduction
Barevná hloubka
8 bit
Pivot
Ne
Typická spotřeba (W)
21 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Typ připojení
USB-C, USB-A, 3,5 mm
Velikost displeje zařízení
27"