Philips 27E1N1100A monitor 27'
Skladem > 5 ks
EAN: 8712581804282
Záruka: 24
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Philips 27E1N1100A monitor 27'
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
HDMI, VGA
Rozměry (V x Š x H)
457 mm (V), 617 mm (Š), 211 mm (H)
Hmotnost (kg)
4 kg
Rozlišení displeje
1920 x 1080 (Full HD)
Velikost displeje
27"
Typ displeje
IPS
Maximální obnovovací frekvence displeje
120 Hz
Povrch displeje
Antireflexní
Poměr stran
16:9
Odezva displeje
4 ms
Jas displeje
300 cd/m2
Montáž na zeď
Ano
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Počet HDMI
1x
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Úhel vertikálního pohledu [°]
178°
Energetická třída
D
Typická spotřeba (W)
18,8 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Počet VGA
1x VGA
Velikost displeje zařízení
27"