Philips 24E1N1100A monitor 24'
Skladem > 5 ks
EAN: 8712581804244
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Philips 24E1N1100A monitor 24'
Barva
Černá
Základní barva
Černá
Drátová připojení
D-Sub, VGA, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
417 mm (V), 542 mm (Š), 180 mm (H)
Hmotnost (kg)
2,92 kg
Třída zařízení
Firemní
Reproduktor
Ano
Rozlišení displeje
1920 x 1080 (Full HD)
Velikost displeje
24"
Typ displeje
IPS
Stereo reproduktory
Ano
Maximální obnovovací frekvence displeje
100 Hz
Dotykový displej
Ne
Technologie synchronizace
Adaptive Sync
Povrch displeje
Matný
Poměr stran
16:9
Odezva displeje
1 ms
Jas displeje
250 cd/m2
Statický kontrast (:1)
1300:1
Výškově nastavitelný
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Podporované barvy (mil.)
16,7
Barevná škála
16,7 mln 8bit
Počet HDMI
1x
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Úhel vertikálního pohledu [°]
178°
Energetická třída
D
Výbava monitoru
Flicker reduction, Blue light reduction
Barevná hloubka
8 bit
Pivot
Otočný
Typická spotřeba (W)
15 W
Typ konstrukce displeje
Rovný
Velikost displeje zařízení
24"