Lenovo LOQ 15AHP11 (83TN0035CK) RTX 5050 šedý
Skladem 2 ks
EAN: 199274947835
Záruka: 24
Výrobce: LENOVO
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Stav zboží
Nový
Modelová řada
Lenovo LOQ 15AHP11
Typ SSD
M.2 PCIe/NVMe
Barva
Šedá
Bezdrátová připojení
Wi-Fi
Základní barva
Šedá
Výbava
Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, HDMI
Rozměry (V x Š x H)
23 mm (V), 345 mm (Š), 255 mm (H)
Hmotnost (kg)
2,1 kg
Obsah balení
síťový adaptér
Velikost RAM
16 GB
Velikost úložiště
512 GB
WiFi standard
Wi-Fi 6
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
2
Třída zařízení
Herní
Verze Bluetooth
5.3
Jazyk klávesnice
Čeština / Slovenština
Rozlišení displeje
2560 x 1600
Velikost displeje
15,3"
Typ displeje
IPS
Stereo reproduktory
Ano
Maximální obnovovací frekvence displeje
180 Hz
Počet USB 3.1/3.2 Type-C
1
Operační systém
Bez operačního systému
Počet jader procesoru
8
Dotykový displej
Ne
Maximální jas displeje
400 nitů
Max. frekvence procesoru (GHz)
3,3 GHz
Technologie synchronizace
AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC
Povrch displeje
Antireflexní
Počet HDMI
1x
Nabíjení přes USB-C PD
Ano
Kapacita baterie (Wh)
60 Wh
Rozlišení webkamery
2560 x 1920p
Typ grafické karty
Dedikovaná
Procesor
AMD Ryzen 7
Boost frekvence procesoru
5,1 GHz
Cache procesoru
24 MB
Typ paměti RAM
DDR5
Frekvence paměti RAM
5600 MHz
Počet USB 3.1/3.2 Gen 2 Type-A
1
Webkamera
Grafická karta
NVIDIA GeForce RTX 5050
Modelové označení procesoru
250
TPM 2.0
Kapacita SSD (GB)
512 GB
Maximální grafický příkon (TGP)
115 W
Paměť grafické karty (MB)
8192 MB
Typ konstrukce
Standardní
Typ úložiska
SSD
Mikrofon
Typ připojení
Bluetooth, USB-C, USB-A, 3,5 mm
Velikost displeje zařízení
15,3"