ASUS LCD ProArt Display PA27UCGE, 27" 4K, 160Hz, 1ms, 600nits, Flicker Free, Repro, USB, HDMI, DP, Audio, VESA, Black
Běžná cena: 20 623  (-3%)
Skladem 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011178
EAN: 4711387734667
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASUS
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Rozlišení displeje
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
HDMI
USB Type-C
USB 3.2 Gen 1
3.5mm Jack
Výbava
Reproduktory
Výbava
HDR
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
VESA montáž
Pivot
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Barevná hloubka (bit)
10
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
160
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
6,4
Jas (cd/m2)
600