Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Kategorie
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Přísl. k aktivním síť.prvkům

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM3-300/OM2-82/OM1-33m 850nm VCSEL LC dup DMI HUAWEI komp

Novinka
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM3-300/OM2-82/OM1-33m 850nm VCSEL LC dup DMI HUAWEI komp
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu702611
Part numberSFP-PLUS-SR-HUA
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1077 Kč
Vaše cena bez DPH
804.13 Kč
Vaše cena včetně DPH
973 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM3-300/OM2-82/OM1-33m 850nm VCSEL LC dup DMI HUAWEI komp.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je973Kč  s dph
Váš e-mail  
Zpracování dat
Schovat