Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Typ vláknaTechnologie SFP ModuluRozhraní modulu
Kategorie
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka134...8
Cisco GLC-LH-SMD=, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10kmSFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km.
12 730 Kč
s DPH
Cisco GLC-TE=, SFP Transceiver, GbE T, RJ-45, 100mSFP Transceiver, 1GbE T, RJ-45, 100m.
5 758 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmSFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
26 201 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmSFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
48 683 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300mSFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m.
20 443 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400mSFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m.
9 172 Kč
s DPH
Cisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300mSFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300m.
13 036 Kč
s DPH
Novinka
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10mMaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m.
1 167 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
333 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
326 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
418 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
447 Kč
s DPH
Stránka134...8
Zpracování dat
Schovat